Sertifikalarımız

 
Mom's Green ve Baby's Green Ürünlerimiz ICEA, Eco Garantie ve The Vegan Society Organik Sertifikalarına sahiptir.ecogarantie-yeni

 

 

 

 

Ecogarantie ®, dünyada organik/ekolojik ürünler sektöründe kurulmuş bağımsız mesleki birlik tarafından verilen bir sertifikadır.  Çevreye duyarlı ve dünyanın ekolojik dengesini bozmadan üretim yapan, kozmetik ve temizlik malzemesi firmaların üretim ve formülasyonunu inceleyen uluslararası bir belgedir. Bununla birlikte, üretim ve hammadde süreçleri özenle ve dikkatle gözden geçirilip eğer bu süreçlerde çevreye etkisi negatif olan bir madde varsa kullanımına izin verilmemekte ve sertifikalandırma yapılmamaktadır. Mom's Green Organik ürünlerimizde bu prensiplerle hareket ettiğimiz ve hiçbir zararlı kimyasal temelli malzeme ve içerik kullanmadığımızı teyit ve tescil edilmiştir. 

 
 

vegan-yeni

 

 

 

Vegan Derneği 'nin, temel amacı hayvanlardan doğrudan ya da dolaylı olarak elde edilen,  hiçbir maddenin, ürün içeriğinde kullanılmamasıdır. Ayrıca ürün ve bileşenleri hayvanlar üzerinde test edilmemelidir.Mom's Green Organik ürünlerimizde bu prensiplerle hareket ettiğimiz ve hiçbir hayvansal temelli malzeme ve içerik kullanmadığımızı teyit ve tescil edilmiştir. 

 

 


ICEA sertifikasyonu uluslararası geçerliliği olan ve Avrupa’nın en güvenilir organik kozmetik sertifikasyonlarındandır. Güvenli ve sağlıklı ürünlerin kalitesini ürün içindeki tüm hammaddelerden nihai ürüne kadar kontrol ederek sertifikalandırır.
Tam ve doğru olarak yapılan dermatolojik ve mikrobiyolojik testler hassas ciltler ve alerjik cilt tiplerine sahip kişiler için daha uygun olacak saf ve dermatolojik olarak uyumlu içeriklerin kullanıldığını garanti eder. Sertifikalı firmalar pratik ve ekolojik şişe ve ambalaj kullanırlar. Mom's Green Organik ürünlerimizde bu prensiplerle hareket ettiğimiz ve hiçbir zararlı malzeme ve içerik kullanmadığımızı teyit ve tescil edilmiştir. 

   • Ürününlerimizin Üretim Süreçlerinde Çevreyi Kirletmiyoruz .
  • Formüllerimiz, Ambalajlarımız ve Kolilerimizi Biyoçözünür ve Geri Dönüştürülebilir Hammaddelerden Elde Ediyoruz.  
  •  

 


Anne Sevgisi Kadar Doğal 

"Mom's Green"

ile Tanışın!
 
Siz de YEŞİL ANNE Olun ! 

 
 

 

                 
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.